2004/207
Et par kaminbukke af messing og metal, støbt med kerubhoveder. 19. årh. H. 45 cm. L. 60 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Buler, ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. januar 2020
Vurdering
Hammerslag