2051/2071
Herrearmbåndsur af stål. Model Carrera, ref. CV2110. Mekanisk kronograf værk med automatisk optræk, kaliber 2894–2. Sølvfarvet skive med gråt indeks og sorte visere. Brun rem med TAG Heuer foldespænde af stål. Urets diameter 39 mm. 2000'erne.
Bagkasse pakning mangler.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Uret fungerer, men der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Armbåndsure, 16. december 2020
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
6 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||