Till Gerhard (f. Hamborg 1971)
“Healter”. Sign. på bagsiden monogram 2007. Olie på lærred. 280×220. Uindrammet.
Udstillet: “FunFunFun”, ARoS, Aarhus Kunstmuseum, februar - maj 2008. Proveniens: Galerie Michael Janssen, Berlin. Proveniens: Privatsamling, Danmark.
Malerier, skulpturer, fotografier, 6. marts 2018