2412/735
Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010)
Komposition, 1993. Sign. Corneille 93, 824/999. Litografi i farver. Lysmål 35×47.
Original stand. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 19. marts 2024
Vurdering
Hammerslag