Foto endnu ikke klar
1514/90
Eduardo Forlenza (f. 1861, d. 1934, italiensk maler)
En ung dame. Sign. Forlenza. Olie på lærred monteret på lærred. 46×30.
Krakeleringer.
Ældre malerier og møbler, 30. marts 2015
Vurdering
Hammerslag