2427/​197

Troels Trier (f. Vallekilde 1879, d. 1962)

Apollon på solvognen. Sign. T. Trier. Olie på lærred. 100×150.

Trykmærke fra blændramme. Mindre afskalninger. Lærredet buler en smule. Lærredet bør strammes let op. En let overfladerensning anbefales.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?