1803/1657
Russisk ikon med fremstilling af Skt. Nikolaus. Tempera på træ. 19 årh. 35,5×30,5.
Ridser og mærker. Enkelte ormhuller.
Varia, 18. januar 2018
Vurdering
Hammerslag
Varia, 18. januar 2018