1803/​1657

Russisk ikon med fremstilling af Skt. Nikolaus. Tempera på træ. 19 årh. 35,5×30,5.

Ridser og mærker. Enkelte ormhuller.

Varia, 18. januar 2018

Vur­dering

8.000 DKK

Hammerslag