2014/653
Poul Gernes (f. Frederiksberg 1925, d. Ängelholm 1996)
Fire identiske kompositioner. Sign. Poul Gernes. Alle nummererede fra 1/500. Litografier i farver. Bladstørrelse hver 62×89. Uindrammede. (4)
Moderne kunst og design, 31. marts 2020
Vurdering
Hammerslag
27 bud