Michael Kvium (f. Horsens 1955)
“Fools No. 3”, 2003. Sign. Kvium 03, 7/100. Litografi i farver. Bladstørrelse 40×38.
Litteratur: “Michael Kvium: Det Trykgrafiske Værk 1979–2006”, nr. EC 155.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Rammen er håndlavet.