2142/​9028

Louis Vuitton

“City Steamer” taske af rødt, sort og beige læder med gyldne beslag, to hanke, et åbent rum med to indvendige lommer, en lynlås lomme og læderfor. Navneskilt, lås og nøgler medfølger. H. 23 x B. 30 x D. 14 cm.

Fremstår med synlige tegn på alders- og brugsslitage. Ridser på læder, mærker/pletter på hanke. Alle mål er cirkamål.

Fashion, 20. oktober 2021

Vur­dering

5.000 DKK

Hammerslag

3.200 DKK