2427/257
Jan Dirksz Both, kopi efter, 18. årh.
Italiensk landskab med Ponte Lucano over Aniene-floden. Senere påført signatur V Goyen 1646. Olie på lærred. 49×61.
Lærredet er dubleret. Stødmærke på lærred. Behov for rensning. Mindre krakeleringer.
Vurdering
Hammerslag
1035701 | ||
997982 |