2435/888
Mogens Gissel (f. Odder 1941, d. 2022)
Uden titel, 1996. Sign. M.G. med datering. Olie på krydsfinér. 28×48. Uindrammet.
Fra
i
Vurdering
984975 | ||
986989 | ||
984975 | ||
808206 |