2420/899
Chr. Rasmussen
Biblioteksstige af mahogni. Udført og mærket his snedkermester Chr. Rasmussen, 1960érne. H. 175.
Løst stel på hjul medfølger.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 14. maj 2024
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
9 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||