2138/677
Eduard Borregaard (f. København 1902, d. sst. 1978)
Opstilling. Sign. Eduard Borregaard. Olie på lærred. 70×60.
Original stand.
Moderne kunst og design, 21. september 2021
Vurdering
Hammerslag
28 bud