2045/583
Lars Nørgård (f. Aalborg 1956)
Komposition. Sign. Lars Nørgård 2019, 18/150. Litografi i farver. Bladstørrelse 50×32.
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 3. november 2020
Vurdering
Hammerslag