2043/204
Tre asiatiske mortere af malm med pistiller. 18/19. årh. H. 5–11 cm. (6)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Pestiller ikke sammenhørende
Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
10 bud