2442/881
Pablo Picasso, efter
“347 gravures 13.3.68–5.10.68”. Galerie Louise Leiris, Paris. Tryksign. Picasso. Litografisk plakat. Trykt hos Draeger, 1968. Lysmål 69×48,5.
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Vurdering
1167497 |