2103/801
Dansk møbeldesign
Et par lænestole med stel af teak, løse hynder med betræk af brunnistret stof. 1960'erne. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 19. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
17 bud