1908/760
“Spun light”. Gulvlampe af poleret, sortlakeret aluminium og kunststof (shiny black). Designet 2003. Udført hos Flos. H. 176.
Dette emne handles i fuldmoms
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 19. februar 2019
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
2 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|