1908/​760

Sebastian Wrong

“Spun light”. Gulvlampe af poleret, sortlakeret aluminium og kunststof (shiny black). Designet 2003. Udført hos Flos. H. 176.

Dette emne handles i fuldmoms
Stand

Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Auktion

Moderne kunst og design, 19. februar 2019

Kategori
Vur­dering

2.500 DKK

Solgt

Hammerslag

1.550 DKK  

2 bud

Tidspunkt Byder Bud
1.550 DKK
1.500 DKK