2248/125
Smal fransk sekretær af palisander. Plade af hvid marmor og beslag og greb af forgyldt bronze. Rokoko form, ca. 1900. H. 125. B. 63. D. 36.
Enkelte små finérsfslag. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 28. november 2022
Vurdering
Hammerslag
13 bud