2115/195
Sekskantet ildkike af kobber, delvis gennembrudt og graveret med blomster og ornamentik. 18. årh. H. 14. Diam. 21.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 12. april 2021
Vurdering
Hammerslag
18 bud