2425/823
Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)
Uden titel. Sign. MA, 51/150. Litografi. Bladstørrelse 82×61. Uindrammet.
Mindre håndteringsmærker.
Vurdering
Hammerslag
22 bud
853334 | ||
880924 (Autobud) | ||
853334 | ||
880924 (Autobud) | ||
1060962 | ||
880924 | ||
1060962 | ||
808206 (Autobud) | ||
985559 | ||
808206 | ||
985559 | ||
1159549 | ||
985559 | ||
1159549 | ||
808206 | ||
985559 (Autobud) | ||
1060962 | ||
985559 | ||
1158807 | ||
1032589 | ||
576 | ||
808206 |