2425/​823

Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)

Uden titel. Sign. MA, 51/150. Litografi. Bladstørrelse 82×61. Uindrammet.

Mindre håndteringsmærker.

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.950 DKK

22 bud

853334 1.950 DKK
880924 (Autobud) 1.900 DKK
853334 1.900 DKK
880924 (Autobud) 1.850 DKK
1060962 1.800 DKK
880924 1.750 DKK
1060962 1.700 DKK
808206 (Autobud) 1.650 DKK
985559 1.650 DKK
808206 1.600 DKK
985559 1.550 DKK
1159549 1.500 DKK
985559 1.450 DKK
1159549 1.400 DKK
808206 1.350 DKK
985559 (Autobud) 1.300 DKK
1060962 1.250 DKK
985559 1.200 DKK
1158807 1.150 DKK
1032589 1.100 DKK
576 1.050 DKK
808206 1.000 DKK