12048/​39

Halskæde af 14 kt. guld med vedhæng af forgyldt metal prydet med udskåret kamé. Vedhæng L. 5. Kæde L. 61.

Sælger oplyser

Forgyldning skallet lidt af på bagsiden.

Kunst, antikviteter & design, 26. november 2020

Vur­dering

1.000–1.500 kr.

Hammerslag

1.050 kr.

13 bud

1.050 kr.
1.000 kr.
(Autobud) 950 kr.
950 kr.
(Autobud) 900 kr.
850 kr.
(Autobud) 800 kr.
750 kr.
(Autobud) 700 kr.
650 kr.
(Autobud) 600 kr.
550 kr.
500 kr.