12040/135
Robert Storm Petersen (f. Valby 1882, d. Frederiksberg 1949)
“Selvportræt” & “Cirkus”. Begge tryksign. Litografi. Bladmål 30,5×23. Rammemål 44×36. (2)
Rammer med patina og enkelte afslag.
Kunst, antikviteter & design, 1. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag