12040/​135

Robert Storm Petersen (f. Valby 1882, d. Frederiksberg 1949)

“Selvportræt” & “Cirkus”. Begge tryksign. Litografi. Bladmål 30,5×23. Rammemål 44×36. (2)

Rammer med patina og enkelte afslag.

Kunst, antikviteter & design, 1. oktober 2020

Vur­dering

1.200 DKK

Hammerslag

850 DKK

850 DKK
800 DKK
750 DKK
700 DKK
650 DKK
600 DKK