1336/13
Michael Ancher (f. Bornholm 1849, d. Skagen 1927)
“Anchers Have paa Skagen”. Sign. M. A. Olie på træ. 38×44.
Ældre malerier og møbler, 2. september 2013
Vurdering
Hammerslag