1842/707
André Lanskoy (f. Moskva 1902, d. Paris 1976)
Komposition. Sign. Lanskoy, 50 /100. Litografi i farver. Lysmål 49×74.
Original stand. Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 16. oktober 2018
Vurdering
Hammerslag