2032/174
Ubekendt maler, 19. årh.s midte
Udsigt mod Hammershus set fra søsiden. Usigneret. Olie på lærred. 19,5×27.
Mindre krakeleringer. Minimal afskalning. Behov for rensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. august 2020
Vurdering
Hammerslag
12 bud