2109/84
Kvadratisk skrin af gult opalineglas, montering af præget metal. 20.-21. årh. H. 6. L. 10. B. 10.
Fremstår med almindelig alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. marts 2021
Vurdering
Hammerslag