1850/623
Pierre Alechinsky (f. Bruxelles 1927)
Komposition. Sign. Alechinsky, 15/90. Litografi i farver. Bladstørrelse 39×54.
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 11. december 2018
Vurdering
Hammerslag
21 bud