2139/610
Ubekendt kunstner (, 20. årh.)
Pige ordner håret. Usign. Patineret bronze. Udført hos L. Rasmussens støberi. H. 42.
Original stand.
Moderne kunst og design, 28. september 2021
Vurdering
Hammerslag
21 bud