Bidjar tæppe, Persien. Gentagelsesmønster med herati design. Flot kvalitet. 21. årh. 301×202.
Bemærk venligst: Intet eftersyn lørdag 9. oktober. Please note: No preview saturday 9th october.
Kantning gået fra ved ene hjørne(5 cm)
Ældre malerier, møbler og varia, 18. oktober 2021
13 bud