2204/38
Langbord af massivt egetræ, plade af tre gennemgående planker. 20.-21. årh. H. 73. L. 250. B. 108.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 24. januar 2022
Vurdering
Hammerslag
10 bud