2138/285
Et par barokform stager af sterlingsølv. 20. årh. Udfyldte. H. 20 cm. (2)
Intet at bemærke. Mindre buler, ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. september 2021
Vurdering
Hammerslag
23 bud