2131/167
Maleriramme af profileret og forsølvet træ. 20. årh. Indvendige mål 40,6×30,1. Udvendige mål 45,7×35,1. Lysmål 38,5×28.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. august 2021
Vurdering
Hammerslag