12114/27
Robert Leepin (f. Letland 1885, d. Frederiksberg 1967)
Nøgen kvinde. Sign. Rob. Leepin. Olie på lærred. Lysmål 73×60. Rammemål 79.5×92.5.
Kunst, antikviteter & design, 8. april 2021
Vurdering
Hammerslag
11 bud