2444/280
Ubekendt maler, ca. 1900
Måneskin over en villa. Usigneret. Olie på lærred. 14×9.
Mindre krakeleringer. Behov for let overfladerensning.
Vurdering
Hammerslag
1131809 | ||
1100793 | ||
107749 (Autobud) | ||
1100793 | ||
107749 (Autobud) | ||
1100793 | ||
107749 | ||
1128830 |