2124/​9051

Chanel

Taske af rødt quiltet kalveskind, læderbesætninger, sølvfarvede beslag, to kæde skulderstropper, udvendig lomme, lynlåsrum, to indvendige lommer, lynlåslomme og beige kanvas for. H. 29 x. B. 40 x D. 13 cm.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Ridser på CC logo og pletter på for. Alle mål er cirkamål.

Fashion, 16. juni 2021

Vur­dering

15.000–18.000 DKK

Hammerslag