2120/​4560

1938. SPAREMÆRKEBOG. Dateret 5 Dec. 1938 med 32 stk. 20 øre, rød (Thiele og Schultz), stemplet “Udstedet Igdlorssuit”. Pæn kvalitet

Frimærker, 23. maj 2021

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag