2120/4560
1938. SPAREMÆRKEBOG. Dateret 5 Dec. 1938 med 32 stk. 20 øre, rød (Thiele og Schultz), stemplet “Udstedet Igdlorssuit”. Pæn kvalitet
Frimærker, 23. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
Frimærker, 23. maj 2021