2132/151
Cylindrisk kandisskrin af ferskenfarvet glas med montering af forgyldt messing. 20. årh. H. 9,5. Diam. 6.
Almindelig brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. august 2021
Vurdering
Hammerslag