2103/712
Ubekendt kunstner (, 20. årh.)
Portræt af Thorvald Bindesbøll. Sign. Gunnar J. Bronzeplakette. 22×16.
Moderne kunst og design, 19. januar 2021
Vurdering
Hammerslag