873/​952

Astrid Kruse Jensen (f. Aarhus 1975)

“Hypernatural # 01”. 2003. Ed. 5/10. Sign. og stemplet. C-print. 94×119.

Reference: Lars Schwander, Mads Damsbo and Alison Nordström: “Selected Works by Astrid Kruse Jensen”. 2006.

Dette emne handles i fuldmoms

Malerier, grafik & fotografier, 27. september 2017

Vur­dering

20.000–25.000 DKK

Hammerslag

30.000 DKK