12031/​176

Komposition med vismand og hjort. Usign. Gouache på papir. Kina, 20. årh. 35×42.

Sælger oplyser

Glasset er knækket.

Kunst, antikviteter & design, 30. juli 2020

Vur­dering

800 kr.

Hammerslag

420 kr.

420 kr.
400 kr.