2138/622
Marco Evaristti (f. Chile 1963, bosat i Danmark)
Tre kompositioner. Sign. Evaristti 2003, samt nummerede. Litografier i farver. Lysmål 24×17. (3)
Undersøgt i ramme. Original stand.
Moderne kunst og design, 21. september 2021
Vurdering
Hammerslag