2442/​7023

Et par piedestaler af grønmalet og forgyldt træ. 20. årh. H. 76. B. 30. D. 30. (2)

Ridser og mærker. Brugsslitage. Senere bemaling.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?