2121/533
Ubekendt kunstner
Erotisk scene. Sign. A. Bauduin. Olie på lærred. 65×54.
Talrige store krakeleringer. Buler og generel ujævn lærredsstruktur. Flere større reparationer/lapper på bagsiden.
Moderne kunst og design, 25. maj 2021
Vurdering
Hammerslag