2124/1016
Ubekendt kunstner, 20. årh.
Komposition. Sign. TAH. Håndsyet vægtæppe med tyl på silke. 1930'erne. 196×67.
Brugsslitage.
Moderne kunst og design, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
19 bud