2009/262
Kandisskrin af turkisfarvet glas med montering af metal. 20. årh. H. 10,5 cm. L. 13 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 24. februar 2020
Vurdering
Hammerslag
24 bud