12124/26
Stort skab af rigt udskåret egetræ. Kugleben. Barokform, 19. årh.s slutning. H. 225. B. 120. D. 90.
Almindelige alderstegn. Nøgle medfølger.
Kunst, antikviteter & design, 17. juni 2021
Vurdering
Hammerslag