12124/​26

Stort skab af rigt udskåret egetræ. Kugleben. Barokform, 19. årh.s slutning. H. 225. B. 120. D. 90.

Almindelige alderstegn. Nøgle medfølger.

Kunst, antikviteter & design, 17. juni 2021

Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hammerslag