2440/​268

Margrethebæger af delvist forgyldt sterlingsølv. Diam. 12,4. Vægt ca. 268 g. H. 11.

Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.150 DKK

825375 1.150 DKK
2354 (Autobud) 1.100 DKK
825375 1.100 DKK
2354 1.050 DKK
179980 1.000 DKK